Realizowana polityka dywersyfikacji działalności oraz stabilna sytuacja finansowa przyczyniły się do zaangażowania się spółki w projekty inwestycyjne na rynku nieruchomości.
 

Feniks i Pegaz

Pierwszy duży projekt spółki to budowa 95 apartamentów w dwóch budynkach, „Feniks” i „Pegaz”, zlokalizowanych w zrewitalizowanej, nadmorskiej części Świnoujścia. Ciekawa architektura, wysoka jakość wykonania oraz dobra lokalizacja skutkowały dużym zainteresowaniem tą ofertą.

www.apartamentnadbaltykiem.pl

 

Willa Flora

Kolejnym przedsięwzięciem spółki było oddanie do użytku obiektu hotelowego, zrealizowanego w oparciu o odrestaurowaną, zabytkową willę z początku XX w. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Szczecina oraz uznanie gości powodują, że ten, posiadający 24 pokoje, 3-gwiazdkowy hotel cieszy się niesłabnącą popularnością.

www.willaflora.com.pl

 

Rondo Hakena

W 2017 roku została powołana spółka celowa – DNHS PARK, której zadaniem była komercjalizacja nieruchomości gruntowej położonej w zachodniej części Szczecina, w sąsiedztwie Ronda Hakena. W tej części miasta obecnie jest realizowanych wiele projektów zabudowy wielorodzinnej. W najbliższym czasie zamieszka tam kilkadziesiąt tysięcy osób. Park handlowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie tych osiedli jest odpowiedzią na przyszłe potrzeby mieszkańców.

www.rondo-hakena.pl

 

Dobre Osiedle

Nowy projekt spółki, którego celem jest wybudowanie kilkunastu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Oferta jest skierowana do osób, które są zainteresowane zamieszkaniem w niewielkiej odległości od Szczecina – w gminie Dobra Szczecińska. Wieś jest znana ze swoich walorów przyrodniczych, ciekawego ukształtowania terenu i dobrego skomunikowania z miastem. Jest idealnym miejscem do zamieszkania przez osoby lubiące prowadzić aktywny tryb życia. Ta wyważona oferta jest ciekawą propozycją dla tych, którzy chcą zmienić otoczenie i zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku.

www.dobre-osiedle.pl

 

Międzyzdroje

Międzyzdroje – popularna miejscowość nadmorska, zwana Perłą Bałtyku, przyciąga od lat rzesze turystów. W bezpośrednim sąsiedztwie jedynego na Pomorzu Zachodnim molo spółka realizuje kolejny obiekt apartamentowy w pasie nadmorskim. Optymalna lokalizacja i sąsiedztwo plaży są niezaprzeczalnymi atutami tej nieruchomości. Zaprojektowany obiekt będzie posiadał 161 apartamentów na pięciu kondygnacjach. W części parterowej są zaplanowane lokale z przeznaczeniem na restauracje i kawiarnie, z których goście będą mogli podziwiać widok polskiego morza.

www.balticinfinity.pl